Інструкія до портативної зарядної станії AP-SS-009-PRO

|

Портативна зарядна станція станція

Модель: AP-SS-009-PRO

(S2000 Pro)

1. Зберігайте S2000 Pro та аксесуари сухими та тримайте їх подалі від джерел тепла. 

2. Ніколи не розбирайте, не проколюйте, не вдаряйте, не руйнуйте, не піддавайте короткому замиканню та не спалюйте. 

3. Переробляйте та утилізуйте S2000 Pro відповідно до місцевих інструкцій регулювання.

4. Перед початком роботи зверніть увагу на ВАЖЛИВІ ІНСТРУКЦІЇ З БЕЗПЕКИ в посібнику.

5. Інваліди та діти повинні використовувати S2000 Pro під наглядом наглядача.

Продукти та матеріали, описані в цьому посібнику буде змінено в будь-який час через технічні оновлення, ми залишаємо за собою право змінювати вміст цього посібника без попереднього повідомлення.

Дякуємо та вітаємо вас із придбанням сонячних генераторів, резервної електростанції, яка працює за принципом «вмикай і працюй» для живлення на відкритому повітрі. S2000 Pro буде частково заряджатися відповідно до

правила транспортування іонів літію. Перш ніж прочитати решту посібника, підключіть його до стіни та повністю зарядіть за допомогою зарядного кабелю змінного струму.

ВАЖЛИВІ ІНСТРУКЦІЇ З БЕЗПЕКИ

Перед використанням цього продукту, ви повинні прочитати цю інструкцію, щоб повністю зрозуміти функції продукту. Зокрема, ви повинні дотримуватися цієї важливої ІНСТРУКЦІЇ З БЕЗПЕКИ. Неналежна експлуатація може призвести до поломки виробу, а в серйозних випадках може спричинити проблеми з безпекою. Запропонуйте користувачеві прочитати цей посібник і зрозуміти важливі запобіжні заходи (включаючи вказівки з техніки безпеки, умови безпеки під час використання та експлуатації, умови щоденного обслуговування тощо). В іншому випадку ми НЕ НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ за шкоду, спричинену неправильним методом.

Особлива примітка: перед підключенням пристроїв перевірте напругу та потужність вашого електронного пристрою, щоб переконатися в сумісності. Перед використанням Вихідного порту змінного струму, переконайтеся, що номінальна потужність вашого електронного пристрою не перевищує 2400 Вт, а пікова потужність не перевищує 4000 Вт. Зазвичай користувачі можуть знайти відповідні параметри потужності на етикетці приладу.

1. Якщо виріб потребує технічного обслуговування або ремонту, надішліть цей виріб до кваліфікованого постачальника послуг. НЕ розбирайте та не змінюйте жодну частину цього продукту без нашого керівництва. Неправильна збірка може спричинити нещасний випадок, наприклад пожежу або ураження електричним струмом. Несанкціонована збірка призведе до втрати гарантії.

2. Цей продукт не має водонепроникної функції. Будь ласка, не використовуйте його у вологому середовищі. НЕ наливайте рідину в цей виріб і не занурюйте його в будь-яку рідину.

3. Якщо ви помітили такі ненормальні явища, як здуття або витік внутрішньої батареї, вчасно зв’яжіться з нашою командою після продажного обслуговування, щоб отримати подальшу допомогу. 

4. Не встановлюйте та не знімайте будь-яку внутрішню батарею з цього продукту.

5. Будь ласка, уникайте використання цього продукту за наявності сильних електромагнітних або електростатичних перешкод, інакше це може призвести до збою на платі керування акумулятором.

6. Якщо виріб випадково впав у воду під час використання, будь ласка, НЕ рятуйте його вручну. Використовуйте ізоляційні матеріали, щоб вийняти його з води. Негайно вимкніть живлення та помістіть його у безпечне відкрите місце. Тримайте безпечну відстань від продукту. Щоб отримати подальше рішення, зверніться до нашої служби після продажного обслуговування. НЕ використовуйте цей продукт знову, якщо ви не отримаєте від нас інструкції з експлуатації. 

7. НЕ використовуйте цей продукт із пошкодженими проводами, штекерами тощо.

8. Заряджайте генератор у добре провітрюваному місці та НЕ перешкоджайте циркуляції повітря.

9. НЕ кидайте, не ставте на нього важкі предмети та не вдаряйте виріб. НЕ наступайте на виріб і не сідайте на нього. 

10. НЕ вставляйте пальці, долоні або будь-які частини тіла в цей продукт, особливо щоб уникнути травм, не зберігайте цей продукт разом із монетами, коштовностями, ключами та іншими металевими предметами, щоб уникнути короткого замикання. 

11. НЕ кидайте цей продукт у вогонь і не нагрівайте його; НЕ використовуйте та не зберігайте його в місцях з високою температурою (поблизу джерела вогню, плити, автомобіля в жарку пору року або під прямим сонячним світлом), інакше це може спричинити перегрів, пожежу, вибух або несправність. (Використовуючи сонячні батареї для заряджання, НЕ накривайте цей виріб ковдрами чи одягом і поставте його в прохолодне та провітрюване місце). 

12. Цей продукт можна широко використовувати. Він потребуватиме регулярного простого очищення та обслуговування. Ви можете протирати його сухою неабразивною тканиною. Якщо вам потрібна глибока чистка, рекомендуємо вибрати нейтральний засіб для чищення дисплея мобільного телефону та комп’ютера.

13. У разі витоку всередину продукту та прилипання до шкіри або одягу негайно промийте його водою. Якщо він випадково потрапив в очі, НЕ тріть їх, промийте водою та негайно зверніться до лікаря.

14. НЕ використовуйте легкозаймистий газ, наприклад інсектицидний спрей, поблизу цього продукту, це може спричинити пожежу. 

15. НЕ використовуйте цей продукт мокрими руками або серветками вологою тканиною, що може призвести до ураження електричним струмом.

Список продуктів

Кабель змінного струму (вхід) Не використовуйте інші дроти для заряджання

Дізнайтеся про свій генератор

(1) 4 × універсальні вихідні розетки змінного струму

(У різних країнах можуть вимагатися різні напруга та частота джерела змінного струму) 

(2) 1×розетка порту автомобіля

(3) 2×USB-C виходи

(4) 4×USB-A виходи (QC3.0Quick Charging)

(5) 1×30AACoutputport 

(6) Сонячний вхід Xt60 

(7) РК-дисплей

(8) Кнопка пробудження: коли режим змінного/постійного струму вимкнено, електростанція автоматично перейде в сплячий стан через 12 годин. Якщо режим постійного струму не вимкнено та немає вихідного сигналу пристрою, електростанція автоматично перейде в сплячий стан через 12 годин. Після входу в режим сну натисніть і утримуйте кнопку пробудження протягом 3 секунд, щоб перезапустити електростанцію.

(9) Майстер для режиму змінного струму: коли він увімкнений, натисніть і утримуйте протягом 3 секунд, і ви побачите як засвітиться піктограма змінногоструму, що означає, що живлення змінного струму готове для використання, тим часом почне працювати вентилятор охолодження. Для деяких країн може знадобитися щоб перемикатися між 50/60 Гц на APP після ввімкнення режиму змінного струму, будь ласка, переконайтеся, що він працює без навантаження.

(10) Клавіша перемикання режимів DC/Bluetooth: Коротке натискання клавішу DC, щоб увімкнути або вимкнути режим виведення постійного струму,

і контроль 4 USB-A і 2 USB-C. Коли він увімкнений, натисніть і утримуйте 3 секунди, доки ви побачите значок «» на РК-дисплеї, ви увійдете в режим Bluetooth або вийдете з нього, відскануйте QR код, щоб завантажити наш додаток, і виконайте реєстрацію, відтепер ви можете обмінюватися даними зі своїм телефоном через Bluetooth.

Вхідна розетка змінного струму

Охолоджуючий вентилятор

РК-дисплеї в реальному часі

*Сегменти батареї (п’ять сегментів батареї, 20% батареї для кожного сегмента.)

*Відсоток батареї

*Потужність входу/виходу (тут показано потужність при виході живлення або «вимкнення живлення», якщо ви заряджаєте та розряджаєте одночасно)

*50/60 Гц (Для деяких країн може знадобитися для перемикання між 50/60 Гц на APP після ввімкнення режиму змінного струму.)

*Час, що залишився (лише приблизний час. Час, що залишився, залежить від приладів, якими ви користуєтеся)

*Сигналізація перевантаження: коли вихідна потужність будь-якої розетки постійного або змінного струму та автомобільного порту перевищує максимальну вихідну потужність, сигналізація перевантаження почне блимати для попередження. (Вийміть пристрій і перезапустіть S 2000 PRO щоб відновити роботу.)

*Сигналізація про перегрівання: система перейде в безпечний режим, якщо температура інвертора змінного струму досягне 95℃, розетки змінного струму вимкнуться автоматично, будь ласка зачекайте декілька хвилин поки система не охолоне перед перезапуском.

*Піктограма виходу змінного струму: під час увімкнення живлення натисніть і утримуйте головний регулятор змінного струму протягом 3 секунд, щоб увімкнути розетки змінного струму, засвітиться значок змінного струму. (Обов’язково вимкніть режим змінного струму, натиснувши та утримуючи головний регулятор змінного струму протягом 3 секунд, потім від’єднайте шнур від портів змінного струму, інакше це спричинить втрату потужності приблизно на 10-15 Вт.)

*USB-вихід Значок режиму встановлення: під час використання порту USB-C для заряджання пристроїв на дисплеї світиться значок USB-C. Піктограма зникне, коли ви від’єднаєте шнур від порту USB-C, для USB-C переконайтеся, що головний пристрій постійного струму ввімкнено.

*Піктограми виходу для портів USB-A та 12V CarPort: потрібно коротко натиснути, щоб увімкнути/вимкнути виходи постійного струму, і ви побачите, як значки USB-A та автомобільного порту 12V засвітяться на РК-дисплеї. 

*Режим Bluetooth (модель Bluetooth: MS48SF24.0 BLE)

*Коли вентилятор працює, цей значок світиться.

Корисні поради:

● Щоб увімкнути виходи змінного струму, нам потрібно переконатися, що заряд акумулятора ніколи не падає нижче 5%, це спеціально розроблено, щоб подовжити термін служби акумулятора, щоб ваш Monster X Pro завжди був готовий до використання, коли вам це потрібно.

● Щоб заощадити втрати енергії, будь ласка, виходьте з усіх режимів і вимикайте РК-дисплей після кожного використання. Коли живлення вимкнено, схема керування мікроелектронікою переходить у режим очікування, акумулятор трохи розряджається, якщо він не використовується півроку.

Увімкніть Bluetooth на своєму телефоні та переконайтеся, що служба локації включена.

Натисніть, щоб засвітився РК-дисплей, потім натисніть і утримуйте протягом 3 секунд, щоб увімкнути Bluetooth

Відкрийте APP в інтерфейсі «Виберіть свій пристрій». Виберіть ALLPOWERS S2000, щоб створити пару

За нормального використання ефективний радіус дії Bluetooth становить 10-15 М, але оточення в приміщенні може значно відрізнятися, оскільки перешкоди, як-от бетонна стіна, послаблюють сигнал, і ефективний радіус дії може різко зменшитися. ми пропонуємо спробувати це на відкритому повітрі, у відкритому полі.

Як я можу зарядити свій S2000 Pro?

1. Заряджання від настінних розеток: позаду є розетка змінного струму для заряджання. Будь ласка, використовуйте зарядний кабель змінного струму, який ми надали, будь-який неоригінальний кабель може скоротити термін його служби. (При споживаній потужності до 1500 Вт для повної зарядки знадобиться приблизно 1-2 години.)

Примітка: ми також можемо заряджати його через передній вхідний порт XT60 за допомогою сертифікованого адаптера постійного струму стороннього виробника, якщо напруга та струм (макс. 18–70 В 18 А) відповідають специфікаціям S2000 Pro. (Вхідна потужність до 650 Вт). Потужність, приблизно 3-4 години для повної зарядки.)

2. Щоб заряджати S2000 Pro через сонячні фотоелектричні модулі, рекомендується використовувати сонячні фотоелектричні модулі ALLPOWERS, підключені до переднього порту сонячного входу XT60 для заряджання, максимальна вхідна потужність становить 650 Вт, а ефект сонячної зарядки повинен враховувати погодні умови. Середня тривалість денного освітлення 7-8 годин, а ефективний час освітлення може становити лише 4-5 годин. Остаточна середньодобова світлова енергія користувача може становити лише близько 60% від номінальної.

Опис СБЖ

СБЖ (Система безперебійного живлення) в основному використовується для забезпечення безперебійного живлення деякого обладнання, яке потребує високої стабільності живлення. Якщо S2000 Pro під’єднано до роз’єму через зарядний кабель змінного струму, функція СБЖ вмикається автоматично. У цей час підключені до S2000 Pro пристрої знаходяться під захистом джерела безперебійного живлення UPS. Коли розетка живлення відключено, ДБЖ забезпечить з’єднання. Пристрій має безперервне та стабільне джерело живлення, щоб уникнути пошкодження електричним струмом, спричиненого миттєвим збоєм живлення, і втрати даних документів.

Примітка: 

1. Сам S2000Pro перебуває в режимі заряджання накопичувача енергії, коли його під’єднано до настінної розетки через кабель для заряджання змінного струму, але коли батарея заряджена на 100%, функція заряджання батареї автоматично припиниться, і збережеться лише функція СБЖ. Це ефективно дозволяє уникнути 100% проблеми безпеки та терміну служби батареї, коли батарея завжди заряджена.

2. У країнах і регіонах, де напруга змінного струму становить 110 або 100 В, під час використання функції СБЖ (коли зарядну лінію змінного струму підключено до електростанції) максимальна постійна потужність вихідного порту змінного струму, підключеного до пристрою, становить 1500 Вт, а захист від перевантаження припинить роботу, якщо накопичена енергія перевищить 1500 Вт. Але коли це не функція СБЖ, він зазвичай може підтримувати постійну вихідну потужність до 2400 Вт.

Технічні характеристики:

Акумулятор

Літій-іонні батареї

Ємність: 405405mAh3.7V(1500Wh)

Вага: приблизно 14,5 кг

Розмір: 375×245×250 мм/14,76×9,64×9,84 дюйм

Вхід

Вхід змінного струму: 1500 Вт (макс. 100-240 В)

Сонячна потужність: 650 Вт (18-70 В, 18 A макс.)

Вихід

Вихід змінного струму: постійна 2400 Вт, підвищена 4000 Вт (чиста синусоїда) 13 В автомобільний порт: 13 В 10 A

USB-C: 5V5A/9V5A/12V5A/15V5A/20V5A (PD100 Вт Макс.)

USB-1/USB-3:5V3A/9V2A/12V1.5A USB-2/USB-4:5V3A/9V2A/12V1.5A USB1+USB3/USB2+USB4:5V2.4A+5V2.4A

Температура

Робоча температура: -20~45(℃)

Вмикання захисту від температури при заряджанні: 55 ℃ ~ 65 (℃) 

Для тривалого зберігання уникайте зберігання на вулиці або у вологому середовищі.

Захист

Перевищення струму/низька напруга/перезаряд/перевантаження/коротке замикання/Захист від перегріву

Примітка: USB1/USB3 підтримує стандарт швидкого заряджання QC 3.0, що означає, що один порт дає змогу використовувати до 24 Вт на максимальній потужності для пристроїв, але вони будуть знижуватися до нормального вихідного рівня 5 В/2,4 А на максимум, якщо подавати живлення на два пристрої одночасно.

Зберігання та обслуговування:

1. Через хімічні характеристики батареї продуктивність батареї може дещо відрізнятися залежно від середовища, наприклад у холодну погоду або перегрів. Будь ласка, завжди використовуйте його при кімнатній температурі (-20~45 ℃).

2. Постійне розряджання акумулятора нижче 5-100% і зберігання його з розрядженим акумулятором може скоротити термін його служби. Рекомендовано завжди залишати принаймні 20% його ємності коли прилад не використовується. (Рекомендується повністю заряджати його принаймні один раз на 90 днів для підтримки найкращої продуктивності, надійності та довговічності.)

3. Будь ласка, зберігайте S2000 Pro у сухому середовищі та не зберігайте його на вулиці чи у вологому місці. 

4. Будь ласка, поводьтеся з ним обережно та не стукайте по ньому гострими предметами.

Посібник з утилізації

1. Якщо дозволяють умови, переконайтеся, що батарея повністю розряджена, перш ніж викинути її в призначений контейнер для переробки акумуляторів. Продукт містить батареї з потенційно небезпечними хімікатами, тому суворо заборонено викидати його у звичайні сміттєві баки. Щоб дізнатися більше, дотримуйтеся місцевих законів і правил щодо переробки та утилізації батарей.

2. Якщо акумулятор не можна повністю розрядити через несправність продукту, будь ласка, не викидайте акумулятор безпосередньо в контейнер для переробки акумуляторів. У такому випадку вам слід звернутися до професійної компанії з переробки акумуляторів для подальшої обробки.

3. Будь ласка, утилізуйте надто розряджені батареї, які неможливо зарядити.

Зв’яжіться з нами

Якщо у вас виникли сумніви щодо наших продуктів або послуг, надішліть нам електронний лист на support@allpowers.com, і ми надішлемо вам відповідь протягом 1 робочого дня. Будь ласка, також повідомте нас, надавши заяву про те, як сталася помилка, і подробиці проблеми.

Веб-сайт: www.iallpowers.com