Про нас

У чому особливість AVA Trade?

Історія AVA Trade розпочалася 2006 року. Тоді ми визначали для себе основну мету бренду — зробити побутове життя людей зручнішим. 

Тому понад 17 років виготовляємо для вас кронштейни для телевізорів будь-якої форми та кольору. Вони не лише міцно тримають техніку, але й гармонійно вписуються у дизайн.

Ще один напрямок роботи на виробництві — це виготовлення антивібраційних підставок для пральних машин та холодильників. Вони дозволяють забути про дратівливий шум, коли техніка працює.

Зміни, які покращили якість продукції

У 2018 році AVA Trade модернізувала своє виробництво. Тепер ми використовуємо технологію лазерної порізки металу. Вона дозволяє працювати з різними видами матеріалу, створює ювелірно рівні елементи та пришвидшує нашу роботу.

Що очікує клієнтів AVA Trade у майбутньому?

VA Trade продовжує розвиватися. Зараз ми імпортуємо 15+ видів аксесуарів для дому та бізнесу. Це число постійно збільшується, щоб задовольнити ваші технологічні потреби. 

Щоб замовити наші послуги або стати партнером, заповніть форму нижче. Протягом одного робочого дня з вами зв’яжеться менеджер, який уточнить усі деталі.