Інструкції до портативної електростанції: AP-SS-009 (S2000)

|

ALLPOWERS®

Модель портативної електростанції: AP-SS-009 (S2000)

  1. Утримуйте S2000 і аксесуари сухими та тримайте їх подалі від джерел тепла.
  2. Ніколи не розбирайте, не проколюйте, не вдаряйте, не руйнуйте, не замикайте та не спалюйте.               
  3. Утилізуйте S2000 дотримуючись місцевих правил.

4. Перед цим зверніть увагу на ВАЖЛИВІ ІНСТРУКЦІЇ З БЕЗПЕКИ в посібнику

працювати/обробляти. 

УВАГА

5. Інваліди та діти повинні використовувати S 2000 під наглядом опікуна.

Продукти та матеріали, описані в цьому посібнику, будуть змінені в будь-який час через технічні оновлення, ми залишаємо за собою право змінювати вміст цього посібника без попереднього повідомлення.

Дякуємо та вітаємо з покупкою сонячних генераторів, резервної електростанції, яка працює за принципом «вмикай і працюй» для живлення поза приміщенням. S2000 буде частково заряджатися відповідно до правил транспортування літій-іонних батарей. Перш ніж прочитати решту посібника, підключіть його до стіни та повністю зарядіть за допомогою зарядного кабелю змінного струму.

ВАЖЛИВІ ІНСТРУКЦІЇ З БЕЗПЕКИ

ПЕРЕД використанням цього виробу ви повинні прочитати цю інструкцію, щоб повністю зрозуміти функції виробу. Зокрема, ви повинні дотримуватися цієї важливої ІНСТРУКЦІЇ З БЕЗПЕКИ. Неналежна експлуатація може призвести до поломки виробу, а в серйозних випадках може спричинити проблеми з безпекою. Запропонуйте користувачеві прочитати цей посібник і зрозуміти важливі запобіжні заходи (включаючи вказівки з техніки безпеки, умови безпеки під час використання та експлуатації, умови щоденного обслуговування тощо). В іншому випадку ми НЕ НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ за шкоду, спричинену неправильним методом експлуйтації.

Особлива примітка: перевірте напругу та потужність вашого електронного пристрою, щоб переконатися в сумісності перед підключенням пристроїв. (Перш ніж використовувати вихідний порт змінного струму, переконайтеся, що номінальна потужність вашого електронного пристрою не перевищує 2000 Вт, а пікова потужність не перевищує 4000 Вт. Зазвичай користувачі можуть знайти відповідні параметри потужності на етикетці приладів.

1. Якщо виріб потребує технічного обслуговування або ремонту, будь ласка, надішліть цей виріб до кваліфікованого постачальника послуг. НЕ розбирайте та не модифікуйте будь-яку частину цього продукту без наших вказівок. Неправильна збірка може спричинити нещасний випадок, наприклад пожежу або ураження електричним струмом. Несанкціонована збірка призведе до втрати гарантії.

2. Цей продукт не має водонепроникної функції. Будь ласка, не використовуйте його у вологому середовищі. НЕ наливайте рідину в цей виріб і не занурюйте його в будь-яку рідину.

3. Якщо ви помітили такі ненормальні явища, як здуття або витік внутрішньої батареї, вчасно зверніться до нашої служби після продажного обслуговування для отримання додаткової допомоги. 

4. НЕ встановлюйте та не знімайте будь-яку внутрішню батарею з цього продукту.

5. Будь ласка, уникайте використання цього продукту за наявності сильних електромагнітних або електростатичних перешкод, інакше це може спричинити збій на платі керування акумулятором.

6. Якщо виріб випадково впав у воду під час використання, будь ласка, НЕ рятуйте його вручну. Використовуйте ізоляційні матеріали, щоб вийняти його з води. Негайно вимкніть живлення та помістіть його у безпечне відкрите місце. Тримайте безпечну відстань від виробу. Щоб отримати подальше рішення, зверніться до нашої служби після продажного обслуговування. НЕ використовуйте цей продукт знову, якщо ви не отримаєте від нас інструкції з експлуатації. 

7. НЕ використовуйте цей продукт із пошкодженими проводами, штекерами тощо.

8. Заряджайте генератор у добре провітрюваному місці та НЕ перешкоджайте циркуляції повітря.

9. НЕ кидайте, не ставте на нього важкі предмети та не вдаряйте виріб. НЕ наступайте на виріб і не сідайте на нього. 

10. НЕ вставляйте пальці, долоні або будь-які частини тіла в цей продукт, особливо щоб уникнути травмування. Не зберігайте цей продукт разом із монетами, коштовностями, ключами та іншими металевими предметами, щоб уникнути короткого замикання.

11. НЕ кидайте цей виріб у вогонь і не нагрівайте його; НЕ використовуйте та не зберігайте його в місцях з високою температурою (поруч з джерелом вогню, плитою, автомобілем у жарку пору року або під прямим сонячним промінням), інакше це може спричинити проблему перегріву, пожежу, вибух або несправність. (Використовуючи сонячні батареї для заряджання, НЕ накривайте цей виріб ковдрами чи одягом і помістіть його в прохолодне та вентильоване місце). Ви можете протирати його сухою неабразивною тканиною. Якщо вам потрібно глибоке очищення, рекомендуємо вибрати нейтральний засіб для чищення дисплею мобільного телефону та комп’ютера.

13. У разі витоку всередину продукту та прилипання до шкіри або одягу негайно промийте його водою. Якщо він випадково потрапив в очі, НЕ тріть їх, промийте водою та негайно зверніться до лікаря.

14. НЕ використовуйте легкозаймистий газ, наприклад інсектицидний спрей, поблизу цього продукту, це може спричинити пожежу. 

15. НЕ використовуйте цей продукт мокрими руками та не протирайте його мокрою тканиною, оскільки це може призвести до ураження електричним струмом.

1) 4 × універсальні вихідні розетки змінного струму

У різних країнах може знадобитися різна напруга та частота джерела змінного струму. 

2) 1 автомобільний порт

3) 2XUSB-C вихід (PD100W FastCharging) 

4) 4×USB-A виходи (QC3.0 Швидка зарядка)

5) Xt60 вхід для сонячної панелі   

6) РК-дисплей

7) Кнопка живлення: коротко натисніть, щоб увімкнути/вимкнути його та перевірити залишок заряду батареї. Коли прибор УВІМК., натисніть і утримуйте 3 секунди, доки не побачите піктограму «» або РК-дисплей, ви увійдете або вийдете з режиму Bluetooth, відскануйте QR код, щоб завантажити нашу ПРОГРАМУ, і виконайте повторну реєстрацію. Відтепер ви можете обмінюватися даними зі своїм телефоном через Bluetooth.

8) Майстер для режиму змінного струму: коли він увімкнений, натисніть і утримуйте протягом 3 секунд, і ви побачите змінний струм. Іконка засвітиться, що означає, що живлення змінного струму готове до використання, тим часом почне працювати вентилятор охолодження. У деяких країнах вам може знадобитися перемикатися між 50/60 Гц на APP після ввімкнення режиму змінного струму, будь ласка, переконайтеся, що він працює без навантаження.

9) Головний режим постійного струму (USB-A, USB-C, автомобільна розетка): натисніть кнопку DC, щоб увімкнути/вимкнути DC режим, і ви побачите, як USB-A та піктограма автомобільної розетки світяться.

Одночасне натискання кнопки DC може допомогти вимкнути/відновити звук кнопки.

 AC Вхідний роз’єм            Вентиляційний отвір охолодження.

РК-дисплеї в реальному часі відображає

*Сегменти батареї (п’ять сегментів батареї, 20% батареї для кожного сегмента.)

*Відсоток батареї

*Вхідна/вихідна потужність (тут показано вхідну або вихідну потужність, або «вхідна/вихідна потужність», якщо ви заряджаєте та розряджаєте одночасно)

*50/60 Гц (Для деяких країн вам може знадобитися перемикання між 50/60 Гц у додатку після ввімкнення режиму змінного струму.)

*Час, що залишився (лише приблизний час. Час, що залишився, залежить від приладів, якими ви користуєтеся)

*Сигнал перевантаження: коли вихідна потужність будь-якої розетки постійного або змінного струму та автомобільного порту перевищує максимальну вихідну потужність, сигнал перевантаження почне блимати для попередження. (Вийміть пристрій і перезапустіть S2000, щоб відновити роботу.)

*Сигналізація про перегрівання: система перейде в безпечний режим, якщо температура інвертора змінного струму підвищиться до 95°C, розетки змінного струму вимкнуться автоматично, зачекайте кілька хвилин, поки система охолоне, перш ніж перезавантажувати її.

*Піктограма виходу змінного струму: під час увімкнення живлення натисніть і утримуйте головний регулятор змінного струму протягом 3 секунд, щоб увімкнути розетки змінного струму, засвітиться значок змінного струму. (Не забудьте вимкнути режим змінного струму, натиснувши та утримуючи головний регулятор змінного струму протягом 3 секунд, коли закінчите щоразу від’єднуйте шнур від портів змінного струму, інакше це призведе до втрати потужності приблизно на 10-15 Вт.)

*Значок режиму USB-C output: під час використання порту USB-C для зарядки пристроїв на дисплеї світиться значок USB-C. Піктограма зникне, коли ви від’єднаєте шнур від порту USB-C. Для USB-C переконайтеся, що DC master увімкнено.

*Іконки виходу для портів USB-A та автомобільного порту: потрібно коротко натиснути, щоб увімкнути/вимкнути виходи постійного струму, і ви побачите, як іконки USB-A та автомобільного навісу засвітяться на РК-дисплеї.                    *Режим Bluetooth (модель Bluetooth: MS48SF24.0BLE)

*Коли вентилятор працює, цей значок світиться.

Поради:

● Щоб увімкнути виходи змінного струму, нам потрібно переконатися, що заряд акумулятора ніколи не падає нижче 10% (не нижче ніж 5% для виходів постійного струму), це спеціально розроблено, щоб подовжити термін служби батареї, тому ваш S2000 завжди готовий до використання, коли вам це потрібно.

● Щоб заощадити втрати енергії, будь ласка, виходьте з усіх режимів і вимикайте РК-дисплей після кожного використання.

Коли живлення вимкнено, схема керування мікроелектронікою переходить у режим очікування, акумулятор трохи розряджається, якщо він не використовується півроку.

ДОДАТОК

Увімкніть Bluetooth на своєму телефоні

Переконайтеся, що службу визначення місцезнаходження ввімкнено.

Натисніть, щоб засвітився РК-дисплей, потім натисніть і утримуйте протягом 3 секунд, щоб увімкнути Bluetooth

Відкрийте APP, в інтерфейсі «Виберіть свій пристрій», виберіть ALLPOWERS S2000, щоб створити пару

За нормального використання ефективний радіус дії Bluetooth становить 10-15м, але оточення в приміщенні може значно відрізнятися, оскільки перешкоди, як-от бетонна стіна, послаблюють сигнал, і ефективний радіус дії може різко зменшитися. Ми пропонуємо спробувати це на відкритому повітрі.

Як я можу зарядити свій S2000?

1. Заряджання від настінних розеток: позаду є розетка змінного струму для заряджання. Будь ласка, використовуйте зарядний кабель змінного струму, який ми надали, будь-який неоригінальний кабель може скоротити термін служби пристрою. (До 400 Вт вхідної потужності, це займе приблизно 4-5 годин до повної зарядки.)

2. Заряджання від портативних сонячних панелей ALLPOWERS або інших сертифікованих сонячних панелей через вхід XT60 (18-70 В, 18 A, 500 Вт макс., приблизно 3-4 години для повної зарядки). Майте на увазі, що на результати сонячної зарядки можуть значно вплинути змінні (погода, затінення тощо). Користувач може підключити кілька сонячних панелей, але напруга ваших панелей не повинна перевищувати 70 В. Якщо ви хочете використовувати сонячні панелі інших марок, і якщо пошкодження було спричинено використанням сонячних панелей інших марок, користувачі повинні взяти на себе відповідальність, навіть якщо це в межах гарантійного терміну.

Увага: хоча ми отримуємо в середньому 7-8 годин світлового дня на день, але пік сонячних годин, зазвичай лише близько 4-5 годин, тому більшість панелей зазвичай збирають приблизно 60% від зазначеної сонячної енергії в день.

Технічні характеристики:

Батарея : Літій-іоні батареї

Ємність: 405405mAh3.7V (1500Wh)Вага: прибл. 14,5 кг

Розмір: 375×245×250 мм/14,76×9,64×9,84 дюймів

Вхід : AC Input: 400 Вт (макс. 100-240 В) 

Сонячний вхід: 500 Вт 18-70 В 18 A

Вихід : вихід змінного струму: безперервний 2000 Вт, стрибок 4000 Вт (чиста синусоїда) 13 В 

Автомобільний порт: 13 В 10 А

USB-вихід: 5 В/9 В/12 В/15 В/20VPD 100 Вт

USB1/USB3:5V3.5A/9V2.5A/12V2A 

USB2/USB4:5V3.5A/9V2.5A/12V2A 

USB1+USB3/USB2+USB4:5V2.4A+5V2.4A

Температура : Робоча температура: -20~45(℃)

Захист від перегріву зарядки: 55 ℃ ~ 65 (℃) Для тривалого зберігання уникайте зберігання на вулиці або у вологому приміщенні

Захист від перевантаження по струму/знижена напруга/перезаряд/перевантаження/коротке замикання /Захист від перегріву

Примітка: USB1/USB3 підтримує стандарт швидкого заряджання QC3.0, що означає, що один порт дає змогу забезпечувати максимальну потужність до 24 Вт для пристроїв, але вони зменшаться до нормального вихідного рівня 5 В/2,4А максимум, якщо подавати живлення для двох пристроїв одночасно.

Зберігання і Технічне обслуговування:

1. Через хімічні характеристики батареї продуктивність батареї може дещо відрізнятися залежно від навколишнього середовища, наприклад у холодну погоду чи перегрів. Будь ласка, завжди використовуйте його при кімнатній температурі (-20~45 ℃).

2. Постійне розряджання акумулятора нижче 5-10% і зберігання його з розрядженим акумулятором може скоротити термін його служби. Рекомендовано завжди залишати невикористаним принаймні 20% ємності. (Рекомендується повністю заряджати його принаймні один раз на 90 днів, щоб підтримувати найкращу продуктивність , надійність і довговічність.)

3. Будь ласка, зберігайте S2000 у сухому середовищі та не зберігайте його на вулиці чи у вологому місці. Зберігання S2000 поза межами діапазону температур може спричинити проблеми з безпекою та скоротити термін служби.

4. Будь ласка, поводьтеся з ним обережно та уникайте ударів гострими предметами або сильного стуку.

Посібник з утилізації

1. Якщо дозволяють умови, переконайтеся, що батарея повністю розряджена, перш ніж викинути її в призначений контейнер для переробки акумуляторів. Продукт містить батареї з потенційно небезпечними хімікатами, тому суворо заборонено викидати його у звичайні сміттєві баки. Щоб дізнатися більше, дотримуйтеся місцевих законів і правил щодо переробки та утилізації батарей.

2. Якщо акумулятор не можна повністю розрядити через несправність продукту, будь ласка, не викидайте акумулятор безпосередньо в контейнер для переробки акумуляторів. У такому випадку вам слід звернутися до професійної компанії з переробки акумуляторів для подальшої обробки.

3. Будь ласка, утилізуйте надто розряджені батареї, які неможливо зарядити.

Зв’яжіться з нами

Якщо у вас виникли сумніви щодо наших продуктів або послуг, надішліть нам електронний лист на support@allpowers.com, і ми надішлемо вам відповідь протягом 1 робочого дня. Будь ласка, також повідомте нас, надавши заяву про те, як сталася помилка, і подробиці проблеми.

Веб-сайт: www.iallpowers.com