Інструкція до портативної електростанції AP S300 V2.0

|

S300 V2.0

Модель портативної електростанції: AP-SS-005 (S300)

Продукти та матеріали, описані в цьому посібнику, будуть змінені через технічні оновлення, ми залишаємо за собою право змінювати вміст цього посібника без попереднього повідомлення.

Вітаємо з покупкою електростанції, резервне джерело живлення за принципом «підключай і працюй» інтегрується з системою регулювання сонячної енергії, системою накопичення енергії та хмарним батьківським контролем (додаток Bluetooth дозволяє контролювати зарядку від сонячної енергії під рукою). Завдяки потужності 288 Вт-годин ви зможете продовжити роботу своїх ноутбуків, освітлення, приладів змінного/постійного струму. Ласкаво просимо до сонячного життя.

 ВАЖЛИВІ ІНСТРУКЦІЇ З БЕЗПЕКИ

ПЕРЕД використанням цього виробу ви повинні прочитати цю інструкцію, щоб повністю зрозуміти функції виробу. Зокрема, ви повинні дотримуватися цієї важливої ІНСТРУКЦІЇ З БЕЗПЕКИ. Неналежна експлуатація може призвести до поломки виробу, а в серйозних випадках може спричинити проблеми з безпекою. Запропонуйте користувачеві прочитати цей посібник і зрозуміти важливі запобіжні заходи (включаючи вказівки з техніки безпеки, умови безпеки під час використання та експлуатації, умови щоденного обслуговування тощо). В іншому випадку ми НЕ НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ за шкоду, спричинену неправильним методом експлуйтації.

Особлива примітка: перевірте напругу та потужність вашого електронного пристрою, щоб переконатися в сумісності перед підключенням пристроїв. (Перш ніж використовувати вихідний порт змінного струму, переконайтеся, що номінальна потужність вашого електронного пристрою не перевищує 2000 Вт, а пікова потужність не перевищує 4000 Вт. Зазвичай користувачі можуть знайти відповідні параметри потужності на етикетці приладів.

1. Якщо виріб потребує технічного обслуговування або ремонту, будь ласка, надішліть цей виріб до кваліфікованого постачальника послуг. НЕ розбирайте та не модифікуйте будь-яку частину цього продукту без наших вказівок. Неправильна збірка може спричинити нещасний випадок, наприклад пожежу або ураження електричним струмом. Несанкціонована збірка призведе до втрати гарантії.

2. Цей продукт не має водонепроникної функції. Будь ласка, не використовуйте його у вологому середовищі. НЕ наливайте рідину в цей виріб і не занурюйте його в будь-яку рідину.

3. Якщо ви помітили такі ненормальні явища, як здуття або витік внутрішньої батареї, вчасно зверніться до нашої служби після продажного обслуговування для отримання додаткової допомоги. 

4. НЕ встановлюйте та не знімайте будь-яку внутрішню батарею з цього продукту.

5. Будь ласка, уникайте використання цього продукту за наявності сильних електромагнітних або електростатичних перешкод, інакше це може спричинити збій на платі керування акумулятором.

6. Якщо виріб випадково впав у воду під час використання, будь ласка, НЕ рятуйте його вручну. Використовуйте ізоляційні матеріали, щоб вийняти його з води. Негайно вимкніть живлення та помістіть його у безпечне відкрите місце. Тримайте безпечну відстань від виробу. Щоб отримати подальше рішення, зверніться до нашої служби після продажного обслуговування. НЕ використовуйте цей продукт знову, якщо ви не отримаєте від нас інструкції з експлуатації. 

7. НЕ використовуйте цей продукт із пошкодженими проводами, штекерами тощо.

8. Заряджайте генератор у добре провітрюваному місці та НЕ перешкоджайте циркуляції повітря.

9. НЕ кидайте, не ставте на нього важкі предмети та не вдаряйте виріб. НЕ наступайте на виріб і не сідайте на нього. 

10. НЕ вставляйте пальці, долоні або будь-які частини тіла в цей продукт, особливо щоб уникнути травмування. Не зберігайте цей продукт разом із монетами, коштовностями, ключами та іншими металевими предметами, щоб уникнути короткого замикання.

11. НЕ кидайте цей виріб у вогонь і не нагрівайте його; НЕ використовуйте та не зберігайте його в місцях з високою температурою (поруч з джерелом вогню, плитою, автомобілем у жарку пору року або під прямим сонячним промінням), інакше це може спричинити проблему перегріву, пожежу, вибух або несправність. (Використовуючи сонячні батареї для заряджання, НЕ накривайте цей виріб ковдрами чи одягом і помістіть його в прохолодне та вентильоване місце). Ви можете протирати його сухою неабразивною тканиною. Якщо вам потрібно глибоке очищення, рекомендуємо вибрати нейтральний засіб для чищення дисплею мобільного телефону та комп’ютера.

13. У разі витоку всередину продукту та прилипання до шкіри або одягу негайно промийте його водою. Якщо він випадково потрапив в очі, НЕ тріть їх, промийте водою та негайно зверніться до лікаря.

14. НЕ використовуйте легкозаймистий газ, наприклад інсектицидний спрей, поблизу цього продукту, це може спричинити пожежу. 

15. НЕ використовуйте цей продукт мокрими руками та не протирайте його мокрою тканиною, оскільки це може призвести до ураження електричним струмом.

1 кнопка живлення (Bluetooth):

Натисніть кнопку живлення, щоб увімкнути та вивести РК-екран із режиму сну, система відображає поточний рівень заряду батареї, увімкнено, утримуйте кнопку, доки на екрані не з’явиться (ß), щоб увійти в режим Bluetooth. Потім скануйте QR-код, щоб завантажити APP і дозволити цьому APP використовувати ваше місцезнаходження, а потім виконайте реєстрацію.

2 кнопка DC:

Натисніть, щоб увімкнути або вимкнути живлення, в той же час, коли значок виходу постійного струму вмикається або вимикається, включаючи вихідний порт USB, бездротову зарядку, автомобільний прикурювач, порт DC5525.

3 Головний для виходів змінного струму

Щоб увімкнути/вимкнути розетки змінного струму, нам потрібно натиснути та утримувати протягом 3 секунд, доки не з’явиться значок змінного струму. (Режим змінного струму активовано, і водночас автоматично працює вентилятор охолодження.) (Коли ввімкнено режим змінного струму

увімкнено, охолоджуючий вентилятор працюватиме приблизно одну секунду у відповідь на самотестування перед режимом змінного струму.) 

4 Світлодіод

5 Перемикач світлодіодного ліхтаря (праворуч/ліворуч)

Натисніть цю кнопку, щоб увімкнути світлодіодний ліхтар. Ви можете натиснути та утримувати протягом 3 секунд, щоб перейти в режим спалаху в екстреній ситуації. 

6 LCD-дисплей

7 12В автомобільна розетка

ДОДАТОК

Увімкніть Bluetooth на своєму телефоні та переконайтеся, що погук геолокації увімкнено.

Клацніть, щоб увімкнути РК-дисплей, потім натисніть і утримуйте протягом 3 секунд, щоб увійти в режим Bluetooth.

Відкрийте APP, в інтерфейсі «Виберіть свій пристрій» виберіть ALLPOWERSS300 для створення пари відобразиться зображення підключеного пристрою

РК-дисплеї в реальному часі

1 Режим Bluetooth: за нормального використання ефективний діапазон для

Bluetooth становить 5-10 М, але оточення в приміщенні може сильно відрізнятися, оскільки перешкоди, як-от бетонна стіна, послаблюють сигнал, і радіус дії може різко зменшитися. Пропонуємо спробувати на свіжому повітрі, у відкритому полі,

2 Увімкнено режим змінного струму, охолоджуючий вентилятор працює автоматично

в той самий час і коли вихідний режим змінного струму вимкнено, охолоджуючий вентилятор автоматично вимкнеться, коли внутрішня температура знизиться. 

3 Індикатор входу/виходу

4 Вихід постійного струму: натисніть кнопку DC ще раз, щоб вимкнути його, якщо він не навантажений. 

5 Час до розрядки (повної) 23:51=23 години 51 хвилина 

6 Ausgangs-/Eingangsleistung

7 Вихід змінного струму, натисніть і утримуйте AC Master ще раз, щоб вимкнути його, якщо розвантажений. 

Комплектація

Електростанція

Зарядний шнур змінного струму

Зарядка вашої електростанції

Зарядка від настінної розетки:

Використовуйте настінний адаптер змінного струму, що входить у комплект, інший додатковий може скоротити термін його служби.

Заряджання від USB-C:

Або заряджання за допомогою зарядного пристрою PD від порту USB-C з іншого боку, він підтримує стандарт 2-Way PDcharging, максимум до 60 Вт.

Три способи заряджання: порт постійного струму, порт USB-C, порт автомобільної зарядки

Використовуйте порт постійного струму + порт USB-C або порт автозарядки + порт USB-C для одночасної зарядки, максимальна вхідна потужність становить 140 Вт.. 

Час повної зарядки

(Тільки для довідки)

Способи зарядки

Приблизний час зарядки

Спосіб 1: настінний зарядний пристрій (максимальна потужність 60 Вт)

близько 5-6 годин

Спосіб 2: автомобільний прикурювач (максимальна потужність 80 Вт)

близько 4-5 годин

Спосіб 3: зарядка від сонячних батарей (максимальна потужність MPPT 80 Вт)

приблизно 4-5 годин

Спосіб 4: зарядний пристрій USB-C (максимальна потужність 60 Вт)

приблизно 5-6 годин

Метод 5: метод 1/2/3 + метод 4 (максимальна потужність 140 Вт)

приблизно 2-3 години

Звичайні змінні, які впливають на ефективність сонячної зарядки: 

Примітка: ви можете скоротити час зарядки, вимкнувши ноутбук.

Ідеальний час доби

Панелі працюють з високою ефективністю, коли сонце прямо, як правило, близько середини дня.

Сонячне світло та його кут

Чим яскравіше світить сонце і чим ясніший день, тим краще працюватимуть панелі,

Панель на південній стороні під кутом 30-60 градусів від плоскої поверхні збиратиме більше сонячної енергії.

Уникайте будь-якого можливого укриття

Переконайтеся, що на ваших панелях немає тіні, навіть незначне або часткове затінення знижує ефективність. Крім того, накопичений бруд може з часом зменшити потужність, тому рекомендується періодично чистити панель.

Пора року

Кількість світлового дня змінюється від сезону до сезону. Але для тимчасової сонячної зарядки важливо знати, що холодна погода не матиме негативного впливу на

продуктивність панелей, оскільки вони працюють від світла, а не від тепла.

Використання вашої електростанції для живлення пристроїв

1×USB-C: для смартфонів, міні-ноутбуків, оснащених стандартом швидкої зарядки PD, двостороннім виходом PD до 100 Вт.

3×USB-A: для смартфонів, портативні павербанки, невеликі USB-вентилятори, інші пристрої з USB-живленням.

2 × DC: для світлодіодних ламп або будь-яких інших пристроїв, які потребують не більше 12 В — робоча напруга. (DC 5,5 × 2,5 мм розмір розетки, живлення для одного порту не більше 12 В 5 А.)

2 × універсальний вихід змінного струму: для приладів змінного струму, ноутбуків (переконайтесь, що номінальна робоча потужність вашого пристрою становить 300 Вт, а початкова потужність <500 Вт),

AC вихід

Розетки змінного струму створені із захистом від короткого замикання, але вони також повинні бути захищені від вологи.

Автомобільна розетка: для автомобільних холодильників, приладів 12 В тощо.

Автомобільна розетка має захист від короткого замикання, але її слід захищати гумовою вилкою, коли вона не використовується.

Бездротова зарядка: з підтримкою Qi

1. Перевірте сумісність

Перед початком роботи перевірте напругу, включаючи початкову та робочу потужність навантажувальних пристроїв. У разі перевантаження він вимкне вихід змінного струму, крім портів постійного струму, за допомогою розширеного вбудованого модуля схеми керування системою. (Будь ласка, повторно підключіть інший пристрій із нижчим струмом і перезапустіть його через 30-секундні інтервали.)

2. Переконайтеся, що майстер увімкнено. З міркувань безпеки всі порти USB, змінного струму та бездротова зарядка активуються відповідно головною кнопкою живлення. Ви можете побачити вимірювання загальної вихідної потужності на РК-дисплеї.

3. Вимкніть майстер, щоб припинити вихід

Щоб запобігти втраті енергії, кожного разу, коли виведення буде завершено, знову натисніть головну кнопку, щоб вимкнути вихід, і від’єднайте навантаження від станції. (Особливо для режиму змінного струму, натисніть і утримуйте протягом 3 секунд, щоб вийти).

Вихід бездротового заряджання: Максимальна відстань передачі: 5-8 мм 

Частота заряджання: 110-205 кГц

Сумісність: він підтримує більшість смартфонів, які оснащені стандартною технологією QI, або інші пристрої з підтримкою Qi. Для інших пристроїв, будь ласка, з’єднайте з приймачем QI.

Корпуси деяких телефонів (особливо товстіших), металеві предмети, як-от металеві корпуси телефонів і пластини для магнітного кріплення, можуть перешкоджати бездротовій зарядці. Будь ласка, зніміть їх перед заряджанням.

Для найкращої продуктивності заряджання телефон завжди потрібно розташовувати в центрі зони заряджання.

Під час заряджання місце для заряджання може нагріватися.

1. Рекомендуємо повністю заряджати S300 принаймні раз на 90 днів для підтримки найкращої продуктивності, надійності та довговічності.

2. Якщо використання завершено, будь ласка, не забудьте вимкнути, щоб заощадити енергію.

3. Через хімічні характеристики батареї доступна ємність батареї може дещо відрізнятися залежно від середовища, наприклад холодна погода або перегрів (ви можете почути охолоджуючий вентилятор). Тому, будь ласка, завжди використовуйте його при кімнатній температурі (20 ℃-40 ℃), а також не рекомендується для зберігання на вулиці або у вологому середовищі.

4. Якщо ви живете поза електромережею в умовах мінусової температури, ми

рекомендуємо зберігати пристрій в ізольованому кулері та підключати його до джерела живлення (сонячні панелі). Вироблене природне тепло підтримуватиме ємність акумулятора на найвищому рівні.

5. Акумуляторні блоки всередині незнімні, не розбирати. Життєвий цикл для заряджання та розряджання перевищує 800 разів, але з часом він зношується.

6. Постійне розряджання акумулятора до 0%, а потім зберігання з розрядженою батареєю може скоротити термін його служби. Рекомендовано завжди залишати невикористаним принаймні 20% ємності.

Технічні характеристики

Ємність акумуляторів

78000mAh 3.7V(288Wh)

Розмір/вага

206x165x110 мм/8,1 × 6,5 × 4,3 дюйма 3,4 кг/7,6 фунта

Автомобільна розетка

Напруга12-20В Струм 5A Макс.

Сонячна панель, MPPT

Напруга16,6-22В Струм5Амакс.

Вхід (AC)

Напруга 100-240 В до 20 В Струм 5 Aмакс. Будь ласка, використовуйте адаптер (20 В-3,0 А), який входить у комплект, НЕ використовуйте додатковий чи інший.

Вихід (AC)

2×US/JP110V300WorEU/UK230V AU240V300W(Surgepower500W)

Вихід (DC)

3×USB-A: 5V3.0A (три порти загалом 7,2 A максимум.) 2×DC5525/1×Автомобільна розетка: 12V5.0A (три порти загалом 5.0 максимум.) 1×USB-C: (двосторонній PD вхід 60 Вт/максимум 100 Вт. Бездротова зарядка: 5 В 1 А 

FAQ

1.Чи можна використовувати генератор під час його підзарядки?

Так, він здатний видавати потужність під час зарядки.

2. Як часто його потрібно заряджати, коли він не використовується

Ми рекомендуємо заряджати його через розетку принаймні раз на 3 місяці. Тому що низький рівень заряду батареї може посилити проблеми з саморозрядом, і термін служби батареї закінчиться швидше.

3. Який розмір сонячної панелі у ватах буде найкращою для заряду цього блоку?

Для зарядки електростанції рекомендується вибирати сонячну панель потужністю 100-140 Вт, час зарядки близько 4-5 годин (час зарядки залежить від погодних умов).

4. Чи можу я сісти з цим апаратом в літак під час подорожі?

Ні, цей продукт можна доставляти лише вантажем або вантажівкою до місця призначення, не можна доставляти цивільним рейсом.

Посібник з утилізації

1. Якщо дозволяють умови, переконайтеся, що батарея повністю розряджена, перш ніж викинути її в призначений контейнер для переробки акумуляторів. Продукт містить батареї з потенційно небезпечними хімікатами, тому суворо заборонено викидати його у звичайні сміттєві баки. Щоб дізнатися більше, дотримуйтеся місцевих законів і правил щодо переробки та утилізації батарей.

2. Якщо акумулятор не можна повністю розрядити через несправність продукту, будь ласка, не викидайте акумулятор безпосередньо в контейнер для переробки акумуляторів. У такому випадку вам слід звернутися до професійної компанії з переробки акумуляторів для подальшої обробки.

3. Будь ласка, утилізуйте надто розряджені батареї, які неможливо зарядити.

Зв’яжіться з нами

Якщо у вас виникли сумніви щодо наших продуктів або послуг, надішліть нам електронний лист на support@allpowers.com, і ми надішлемо вам відповідь протягом 1 робочого дня. Будь ласка, також повідомте нас, надавши заяву про те, як сталася помилка, і подробиці проблеми.

Веб-сайт: www.iallpowers.com