Інструкція до портативної електротанції AP-SS-002

|

AP-SS-002

Портативна

Електростанція

Посібник користувача

Дякуємо, що вибрали нашу портативну систему живлення. Цей пристрій розроблено для забезпечення живлення  ваших пристроїв у разі відключення електроенергії або потреби зарядити під час подорожі. Уважно прочитайте цей посібник користувача перед початком роботи та збережіть його для використання в майбутньому.

■ Запобіжні заходи перед використанням

1. Переконайтеся, що рівень потужності цього генератора не надто низький, перш ніж виносити його на вулицю. Він здатний заряджатись та розряджатись одночасно, але на результат сонячної зарядки сильно впливає погана погода.

2. Термін служби акумуляторів значно подовжується за умови належного обслуговування та використання. Внутрішні літій-іонні акумулятори працюють набагато довше, ніж звичайні акумулятори SLA або AGM. Але всі акумуляторні батареї здатні саморозряджатись. Зауваження: використовуйте батарею при кімнатній температурі: 0~+40(℃)/32~104(‘F), уникайте зберігання на відкритому повітрі або у вологому середовищі.

3. Переконайтесь, що номінальна вихідна потужність вашого пристрою ≤200 Вт, початкова потужність <240 Вт. 

4. Пристрій може нагріватися під час заряджання/розряджання, що є нормальним явищем, використовуйте його в прохолодному та добре провітрюваному місці.

5. Напруга та частота джерела змінного струму можуть відрізнятися залежно від країни (CN220V US110V JP100V EU/UK230V AU240V)

Переконайтеся, що ви вибрали правильну напругу та частоту відповідно.

Для кращого збереження терміну служби рекомендується перезаряджати

цей пристрій принаймні раз на 6 місяців, найкраще заряджати його кожні 3-4 місяці

Ознайомтеся зі своїм приладом

Час роботи, що залишився, вимірюється загальною вихідною потужністю. Якщо цей генератор розряджений або заряджається, значення залишиться на рівні 99 годин і згасне через 20 секунд.

Два способи зарядити цей пристрій

  1. Щоб заряджати через розетку, ви повинні використовувати стандартний адаптер на 36 Вт або самостійно придбати адаптер USB-C з максимальною потужністю 65 Вт. Їх можна поєднати, щоб використовувати максимум 99 Вт. Настінний адаптер 36 Вт повністю заряджається приблизно за 4-5 годин, адаптер LJSB-C на 65 Вт повністю заряджається приблизно 2-3 години, а обидва поєднуються для заряджання приблизно за 1,5 години.

②Заряджання від сонячної батареї: кабель для заряджання не входить у комплект, користувач повинен придбати сертифікований кабель окремо. ***Зверніть увагу, що максимальна напруга живлення вашої сонячної панелі не повинна перевищувати 18 В, а потужність не повинна перевищувати 99 Вт, для повного заряду батареї в умовах STC потрібно приблизно 1,5-2 години.

Звичайні змінні, які впливають на продуктивність сонячної зарядки:

·Ідеальний час доби

Панелі працюють із максимальною ефективністю, коли сонце найбільш пряме, як правило, близько середини дня. 

·Сонячне світло та його кут

Чим яскравіше сонце світить, і чим ясніший день, тим краще працюватимуть панелі. Розміщення панелі на півдні під кутом 30-60 градусів від плоскої поверхні збиратиме найбільш ефективно сонячну енергію.

Ви можете контролювати значення вхідної потужності під час встановлення кута панелі. 

· Уникайте будь-якого можливого укриття

Переконайтеся, що ваші панелі не знаходяться в тіні, навіть мінімальне часткове затінення зменшує результат. Крім того, будь-який накопичений бруд може з часом зменшити потужність, тому рекомендується періодично чистити панель.

Акумулятор здатний заряджати та розряджати одночасно, але для кращого збереження терміну служби акумуляторів ми рекомендуємо це лише для екстреного використання.

Бездротова зарядка

Вихід: DC5V1.0AatMax. Відстань передачі: 5-8 мм Перетворення передачі: ≥72% Частота заряджання: 110-205 КГц

Сумісність: він підтримує більшість смартфонів, які оснащені стандартною технологією QI, або інші пристрої з підтримкою Qi. В іншому випадку з’єднайте з приймачем Ql. 

Поради:

1. Корпуси деяких телефонів (особливо товстіших), металеві предмети, такі як металеві чохли для телефонів і пластини магнітного кріплення можуть перешкоджати бездротовій зарядці. Будь ласка, зніміть перед заряджанням.

2. Під час заряджання місце для заряджання може нагріватися, що є нормальним явищем.

3. Для найкращої продуктивності заряджання телефон завжди потрібно розташовувати в центрі зарядної зони.

Використання сонячного генератора для живлення пристроїв

· З міркувань безпеки режим постійного струму (порти USB, USB-C)/змінного струму активується відповідною головною кнопкою.

· Перш ніж додати навантажувальний пристрій, спочатку натисніть L щоб увімкнути РК-дисплей

увімкніть DC/AC, натиснувши головну кнопку. Після додавання пристрою навантаження, РК-дисплей покаже вихідну потужність і кількість годин роботи, що залишилися, і згасне через 15 секунд. Ви можете будь-коли коротко натиснути кнопку, якщо вам потрібно перевірити інформацію на РК-дисплеї.

△Кожного разу, коли ввімкнено режим змінного струму, ви почуєте охолоджуючий вентилятор, який продовжує працювати, коли ввімкнено інвертор змінного струму.

△ Кожного разу, коли завершується вихід, будь ласка, не забудьте вимкнути режим постійного/змінного струму та переконайтеся, що зелений/червоний індикатор згас, щоб заощадити енергію. (Щоб увімкнути/вимкнути режим змінного струму, потрібно натиснути протягом 3 секунд кнопку змінного струму.)

УВАГА:

·Використовуйте сертифіковані кабелі для встановлення з’єднання між вашим пристроєм і нашим генератором, оскільки кабель без бренду може призвести до втрати електроенергії до 50%.

·Різним пристроям потрібна різна робоча потужність. Можливо, ви також помітили, якщо ви підключаєте пристрої, які споживають високу потужність (холодильник), то акумулятор розряджається дуже швидко, і ви можете не отримати рівно 154 Вт·год. З іншого боку, якщо ви заряджаєте пристрої, які споживають потужність повільніше (маленький телевізор), ви отримаєте ближче до 154 Вт-год від цього пристрою

Обслуговування під час простою

1. Щоб заощадити втрату енергії, якщо заряджання завершено, не забудьте вимкнути головний блок живлення постійного/змінного струму та переконайтеся, що індикатор згас, перш ніж відключати пристрої.

2. Не торкайтеся пристрою, блока живлення або будь-яких інших під’єднаних кабелів мокрими руками. Якщо ви помітили, що пристрій має будь-які пошкодження чи тріщини, він зламаний або має інші несправності, НЕ продовжуйте використовувати пристрій і зв’яжіться з вашим дилером або нашим центром обслуговування клієнтів.

3. Рекомендується повністю заряджати його принаймні раз на 3-4 місяці для підтримки найкращої продуктивності, надійності та довговічності.

4. Через хімічні характеристики батареї доступна ємність батареї може дещо відрізнятися залежно від навколишнього середовища, наприклад у холодну погоду чи жару. Тому завжди використовуйте його при кімнатній температурі (O-40°C), також не рекомендується зберігати на вулиці або у вологому середовищі.

5. Якщо ви живете поза електромережею в мінусових умовах, ми рекомендуємо вам зберігати пристрій в ізольованому охолоджувачі та підключатися до джерела живлення (сонячні батареї). Природне тепло, що виділяється, підтримуватиме максимальну ємність акумулятора.

6. Не розташовуйте його на джерелах тепла, тканинних матеріалах або поблизу них, а також під прямими сонячними променями. (Коли він заряджається від сонячної енергії, використовуйте укриття, щоб забезпечити охолодження).

7. Уникайте короткого замикання пристрою, тримайте його подалі від усіх металевих предметів.

8. Будь ласка, поводьтеся з ним обережно, уникайте ударів гострими предметами або сильного стуку.

9. Уникайте вологих або запилених місць, води чи інших рідин.

10. Цей пристрій не призначений для використання особами (включно з дітьми) з обмеженими фізичними, сенсорними чи розумовими здібностями, або з відсутністю досвіду та знань, окрім випадків, коли вони перебувають під наглядом або отримали інструкції щодо використання приладів особою, відповідальною за їхню безпеку.

11. Акумуляторна батарея всередині незнімна, не розбирається, життєвий цикл для заряджання та розряджання становить понад 500 разів, але з часом він зношується.

Технічні характеристики

Посібник з утилізації

1. Якщо дозволяють умови, переконайтеся, що акумулятор повністю розряджений

перш ніж викинути його в призначений для переробки акумуляторів контейнер. Продукт містить батареї з потенційно небезпечними хімічними речовинами, тому суворо забороняється викидати його у звичайні сміттєві баки. Щоб дізнатися більше, будь ласка, дотримуйтесь місцевих законів і правил щодо переробки батарей та утилізації.

2. Якщо акумулятор не може бути повністю розряджений через несправність виробу, будь ласка, не викидайте батарею безпосередньо на переробку в контейнер для акумуляторів. У такому випадку слід звернутися до професійного компанії з переробки акумуляторів для подальшої утилязації.

3. Будь ласка, утилізуйте надмірно розряджені батареї, які не можна використовувати, перезаряджати.

Якщо у вас виникли сумніви щодо продукту чи послуги olur, будь ласка, напишіть нам на адресу support@allpowers.com, ми відповімо протягом 1 робочого дня! Веб-сайт: www.iallpowers.com