Інструкція до портативної електростанції: AP-SS-007

|

Модель портативної електростанції: AP-SS-007

Продукти та матеріали, описані в цьому посібнику, можуть бути змінені через технічні оновлення, ми залишаємо за собою право змінювати вміст цього посібника без попереднього повідомлення.

Вітаємо з покупкою резервного джерела живлення за принципом «підключи і працюй», що інтегрується з системою регулювання сонячної енергії, системою накопичення енергії та хмарним батьківським контролем (додаток Bluetooth дозволяє контролювати зарядку від сонячних батарей). Завдяки потужності 606 Вт-годин ви зможете продовжити роботу своїх ноутбуків, освітлення, приладів змінного/постійного струму. Ласкаво просимо до сонячного життя.

①Запобіжні заходи перед роботою:

1. По-перше, вам потрібно забезпечити достатній рівень потужності даного виробу, перш ніж використовувати його. Він здатний заряджатися та розряджатися одночасно, але на сонячну зарядку сильно впливає погода.

2. Використання циклу Lion-батареї може значно подовжуватися з належним використання.

Найважливіша примітка: Ви повинні використовувати прилад при кімнатній температурі: -10~+40(℃)/14~104(°F)

Уникайте вологого середовища та не зберігайте на вулиці.

3. Переконайтеся, що номінальна робоча потужність вашого пристрою

≤700 Вт, а пікова потужність <1400 Вт. У деяких випадках миттєва потужність окремих приладів в 3 рази перевищує їх номінальну робочу потужність.

4. Це нормально, коли цей пристрій нагрівається під час зарядки/розрядки. Використовуйте його в прохолодному та добре провітрюваному місці. (Під час заряджання акумулятора тримайте його подалі від відкритого вогню, іскор або струмопровідних матеріалів).

Напруга та частота від джерела змінного струму можуть відрізнятися CN 220V/JP 100V/US 110V /UK&EU 230V/AU 240V. 

Потрібно дотримуйтеся правил використання, щоб уникнути пошкоджень.

Ознайомтеся зі своїм пристроєм

①Кнопка живлення: коротко натисніть, щоб увімкнути/вимкнути живлення та перевірити

% заряду акумулятора. Коли він увімкнений, натисніть і утримуйте 3 секунди, доки на РК-дисплеї не з’явиться піктограма “ß”; тоді ви увійдете/вийдете з режиму Bluetooth, відскануйте QR-код, щоб завантажити нашу програму, і виконайте реєстрацію, відтепер ви можете зв’язуватися зі своїм телефоном через Bluetooth.

2: Головние для виходів постійного струму (USB-A , USB-C, 12 В-DC5525) 100

Натисніть кнопку DC, щоб увімкнути/вимкнути вихід постійного струму, і ви побачите, як піктограми USB та DC засвітяться на РК-дисплеї.

3: Головние для виходів змінного струму

Щоб увімкнути/вимкнути розетки змінного струму, нам потрібно натиснути та утримувати натиснення протягом 3-5 секунд, доки не з’явиться значок змінного струму. Цю кнопку складніше використовувати, це зроблено щоб запобігти ненавмисному натисканню. (Коли режим змінного струму ввімкнено, охолоджуючий вентилятор спрацьовує на секунду у відповідь на самотестування перед режимом змінного струму. У деяких країнах вам може знадобитися перемикатися між 50/60 Гц на APP після змінного струму

④Based-campLEDx2

⑤ Перемикач світлодіодних ламп (праворуч і ліворуч)

⑥РК-дисплей у режимі реального часу (додаткову інформацію див. у розділі РК-дисплей) 

⑦12В автомобільна розетка

ДОДАТОК

Відображення зображення підключеного пристрою 

Коротко натисніть, щоб засвітився РК-дисплей потім натисніть і утримуйте, щоб увійти в режим Bluetooth.

Потім в інтерфейсі, що відВчиниться «Виберіть свій пристрій», виберіть ALLPOWERS S700, щоб створити пару

Реальний час на ЖК Дисплеї

①Значок Bluetooth: за нормального використання ефективний діапазон для Bluetooth

становить 5-10 м, але оточення в приміщенні може значно відрізнятися, оскільки перешкоди, як-от бетонна стіна, послаблюють сигнал, і ефективна дальність може різко зменшитися. Пропонуємо спробувати це на відкритому просторі.

②Вентилятор охолодження: він запускається, коли температура системи стає високою,

та вимкніться, коли система охолоне. 

③Баланс вихідної потужності

④ Час до розрядження батареї: 23:51=23 години 51 хвилина

розрахунок базується на поточному балансі вихідної потужності. Піктограма виходу USB/DC12V: піктограми USB і DC активні, коли вихід постійного струму ввімкнено, і якщо вихід постійного струму перевантажений, значок постійного струму блимає як передження.

⑥ Значок виходу змінного струму: значок змінного струму відображається на РК-дисплеї, коли ввімкнено режим змінного струму

У разі перевантаження значок змінного струму почне блимати для попередження.

Можливості підключення: генератор, зарядний шнур змінного струму, сонячний зарядний кабель, втомобільний зарядний кабель.

Їх можна придбати в наших авторизованих онлайн-магазинах або надіслати запит нам.

Зарядка вашого сонячного генератора  від настінної розетки:

Використовуйте кабель для змінного струму, який входить до комплекту, інший може скоротити термін дії служби пристрою. Або заряджайте зарядний пристрій PD від порту, він підтримує двостороннє заряджання PD, максимум до 60 Вт. 

Можливе заряджання автомобіля: якщо батарея розряджається і це призводить до проблеми із запуском. Ми рекомендуємо використовувати цей метод заряджання лише з акумуляторами 12 В/24 В. Це не призначено для автомобілів, які багато сидять без щоденної їзди, оскільки батареї можуть легко впасти нижче 12 В. Потрібно переконатися, що ваша батарея піднялася вище 12,7 В принаймні перед заряджанням. (Автомобільний кабель для зарядки не входить).

Заряджання від сонячної енергії (з регулюванням MPPT). Заряджання від складного сонячного зарядного пристрою ALLPOWERS/ звичайних сонячних модулів 18 В 100 Вт, використовуйте кабель MC4/DC5525 – Anderson. Для різних сонячних панелей потрібен інший адаптер для вбудованого підключення, кабель для заряджання від сонячних батарей не входить у комплект. 

Заряджається від адаптера PD

Ви можете використовувати адаптер PD, який підтримує протокол швидкого заряджання PD. Потужність заряджання становить близько 60 Вт на годину.

Прогнозований/приблизний час повного заряду

Настінний зарядний пристрій змінного струму (100 Вт дюймів) приблизно 5-6 годин

Автомобільний порт (макс. 100 Вт в) близько 5-6 годин

Адаптер USB-C PD (макс. 60 Вт дюймів) близько 10 годин

Настінний зарядний пристрій + адаптер USB-C для КПК (макс. 160 Вт дюймів) близько 4 годин

Панель сонячних батарей (макс. 100 Вт) близько 5-6 годин

Звичайні змінні, які впливають на ефективність сонячної зарядки:

Примітка: ви можете скоротити час зарядки, вимкнувши ноутбук.

Ідеальний час доби

Панелі працюють із високою ефективністю, коли сонце найбільше пряме, як правило, близько середини дня.

Сонячне світло та його кут

Чим яскравіше світить сонце і чим ясніший день, тим краще працюватимуть панелі.

Уникайте будь-якого можливого укриття панелі

Переконайтеся, що на панелях немає тіні, навіть незначне або часткове затінення зменшує ефективність. Крім того, будь-який накопичений бруд може з часом зменшити потужність, тому рекомендується періодично чистити панель.

Пора року

Кількість світлового дня змінюється від сезону до сезону. Але для тимчасової сонячної зарядки важливо знати, що холодна погода не матиме негативного впливу на

продуктивність панелей, оскільки вони працюють від світла, а не від тепла.

Використання вашого сонячного генератора для живлення пристроїв 100

1×USB-C: для смартфонів, міні-ноутбуків, оснащених стандартом швидкої зарядки PD, двосторонній вхід/вихід PD до 100 Вт на годину.

3×USB-A: для смартфонів, портативних -банків, невеликих вентиляторів USB, інших USB-

Пристрої з живленням.

2 × постійного струму: для світлодіодних ламп або будь-яких інших пристроїв потрібна робоча напруга не більше 12 В (розетка 5,5 × 2,5 мм постійного струму, живлення одного порту не більше 12 В 5 А.)

2 × універсальний вихід змінного струму: для приладів змінного струму, ноутбуків (переконайтеся, що номінальна робоча потужність вашого пристрою становить 700 Вт, а початкова потужність <1400 Вт).

– Розетки змінного струму мають захист від короткого замикання, але їх також слід завжди захищати, щоб уникнути будь-якої вологи.

Автомобільна розетка: автомобільні бортові прилади, прилади 12 В тощо.

-Автомобільна розетка має захист від короткого замикання, але її слід захищати гумовою вилкою, коли вона не використовується. 

1. Перевірте сумісність

Перед початком роботи перевірте напругу, включаючи початкову та робочу потужність навантажувальних пристроїв. У разі перевантаження він вимкне вихід змінного струму, окрім портів постійного струму, за допомогою розширеного вбудованого модуля схеми керування системою. (Повторно підключіть інший пристрій змінного струму з нижчим струмом і перезапустіть його з інтервалом у 60 секунд.)

2. Переконайтеся, що майстер увімкнено. З міркувань безпеки всі порти USB, змінного струму та бездротова зарядка активуються відповідно головною кнопкою живлення. Ви можете побачити вимірювання загальної вихідної потужності на РК-дисплеї. (Примітка: автомобільний порт 12 В постійного струму завжди активний, головна кнопка не потрібна).

3. Знову вимкніть основний пристрій, щоб припинити вихід. Щоб запобігти втраті енергії, кожного разу, коли вихідний сигнал закінчиться, знову натисніть головну кнопку, щоб вимкнути вихідний сигнал, і відключіть навантаження від пристрою. (Особливо для режимів змінного струму, натисніть і утримуйте протягом 3 секунд до виходу.)

ВАЖЛИВО!

Щоб увімкнути виходи змінного струму, ви повинні переконатися, що заряд батареї ніколи не падає нижче 10%, не нижче 5% для виходів постійного струму. Це спеціально розроблено, щоб подовжити термін служби батареї, тоді ваш генератор буде готовий до використання, коли вам це знадобиться.

A Коли живлення вимкнено, схема керування мікроелектронікою переходить у режим очікування, акумулятор трохи впаде, якщо він не використовується півроку.

Щоб гарантувати, що живлення вашого генератора буде доступним, коли вам це потрібно, виходьте з усіх режимів і вимикайте РК-дисплей після кожного використання.

Довідкова тривалість роботи для звичайних приладів.

Різні пристрої вимагають різної робочої потужності, можливо, ви також помітили це.

Якщо ви підключаєте пристрої, які споживають високу потужність (холодильник), то рівень заряду цього пристрою може впасти дуже швидко, і ви можете не отримати саме 606 Вт·год енергії. З іншого боку, якщо ви заряджаєте пристрої, які споживають потужність повільніше (маленький телевізор), ви отримаєте ближче до 606 Вт-год від цього пристрою.

Довідковий час програми

5 Вт 60 Вт 40 Вт 10 Вт

100-105 заряджань 8,5-9 заряджань 12-13 годин 52 заряджання

30 Вт 50 Вт 10 Вт 120 Вт 17-18 годин 10,5 годин 52 години 4-4,5 годин

Зберігання та обслуговування під час простою 

1. Рекомендуємо повністю заряджати його принаймні раз на 90 днів

для підтримки найкращої продуктивності, надійності та довговічності.

2. Якщо роботу завершено, будь ласка, не забудьте вимкнути

пристрій, щоб заощадити втрату енергії.

3. Через деякі характеристики батареї доступна ємність батареї може дещо відрізнятися залежно від середовища, наприклад холодна погода або перегрів (ви можете почути охолоджуючий вентилятор). Тому, будь ласка, завжди використовуйте його при кімнатній температурі (-10°C-40°C), також не рекомендується зберігати на вулиці або у вологому середовищі.

4. Якщо ви живете поза електромережею в мінусових умовах, ми

рекомендуємо зберігати пристрій в ізольованому кулері та підключати його до джерела живлення (сонячні панелі). Природне тепло, що виділяється, підтримуватиме максимальну ємність акумулятора.

5. Постійний розряд акумулятора нижче 5-10 може зменшити його термін служби. Рекомендується завжди залишати невикористаним принаймні 20% ємності.

Технічні характеристики

Ємність акумуляторів

164000mAh3.7V(606Wh)

Розмір/вага

26,3×14×18 см/10,4×5,5×7,1 дюйма Вага нетто: 5,4 кг Вага брутто: 7,15 кг

В комплекті (прикурювач не входить)

Напруга 12,7-24 В Струм 5,0 А (макс. 100 Вт)

В (сонячний, MPPT)

Напруга 12,7-24 В Струм 5,0 А (макс. 100 Вт)

Вхід (AC)

Напруга 100-240 В до 20 В Струм 5,0 А (макс. 100 Вт) Будь ласка, використовуйте адаптер, що входить до цього пристрою, ніколи не використовуйте додатковий або інший.

Вихід (AC)

2×US110V/JP100V700WorEU/UK 230V700W (Потужність стрибків 1400W)

Вихід (DC)

DC12VВихід:12V5A(5,5×2,5 мм)×2 12В Автомобільний порт:12-13,6V10A USB1:5V3A USB2:5V3A USB3:5V3A USB-C:макс. 60Winput/макс.100W вихід

температура 

Робоча температура: -10~+40(℃)/14~104(°F)

Захист від перезаряджання;55~65(℃)/131~149(°F)

Захист від перерозряду:65~75( ℃)/149~167(°F)

Захист від низьких температур:-20℃~-10(℃)/-4~14(°F)

Температура зберігання: протягом 1 місяця:-20~60(℃)/-4~140(* F) 

Протягом 3 місяців: -20~45(℃)/-4~113(°F) 

Протягом 12 місяців: -20~25(℃)/-4~77(°F) 

Для тривалого зберігання не зберігайте на вулиці або у вологому середовищі.

Чиста синусоїда

Всередині є вбудований інвертор із чистою синусоїдальною хвилею, що означає, що він генерує вихідний сигнал, точно такий же, як підключення до настінної розетки змінного струму або домашньої вилки. Однак він не може замінити звичайний зарядний пристрій

Захист від перевантаження по струму/низької нпруги/перенапруги/перевантаження/короткого замикання/перегріву 

FAQ

1.Чи можна використовувати генератор під час його підзарядки?

Так, він здатний видавати потужність під час заряджання.

2. Як часто заряджати генератор, коли він не використовується?

Ми рекомендуємо заряджати його через розетку принаймні раз на 3 місяці. Або низький заряд батареї може посилити проблеми з саморозрядом, і термін служби батареї закінчиться раніше.

3.Який розмір сонячної панелі у ватах буде найкращою панеллю

зарядити цей пристрій?

Сонячна панель потужністю 100-200 Вт може добре зарядити його (приблизно 6-8 годин), майте на увазі, що на результати сонячної енергії можуть суттєво вплинути змінні. (Будь ласка, зверніться до розділу про зарядку від сонячних батарей).

4. Чи можу я знаходитись з цим генератором під час подорожі?

Ні, цей продукт можна доставляти лише вантажем або вантажівкою до місця призначення, не можна доставляти цивільним рейсом.

5. Як дізнатися, чи працюватимуть мої кілька пристроїв

цей блок чи ні? Чи пошкодить це мої пристрої, якщо їх перевантажити?

По-перше, вам слід перевірити загальну потужність усіх ваших приладів, переконатися, що загальна робоча потужність не перевищує обмеження 700±15 Вт. Навіть у разі перевантаження він вимкне вихід змінного струму, окрім портів постійного струму, завдяки вдосконаленому вбудованому модулю схеми керування системою. (Будь ласка, підключіть інший пристрій змінного струму з меншою потужністю та перезапустіть його через 1 хв.)

Посібник з утилізації

1. Якщо дозволяють умови, переконайтеся, що батарея повністю розряджена, перш ніж викидати її в призначений для переробки акумулятор. Продукт містить акумулятори з потенційно небезпечними хімічними речовинами, тому суворо заборонено викидати його у звичайні сміттєві баки. Щоб дізнатися більше, дотримуйтеся місцевих законів і правил щодо переробки та утилізації батарей. 2. Якщо батарею неможливо повністю розрядити через несправність виробу, не викидайте батарею безпосередньо в контейнер для переробки батарей. У такому випадку вам слід звернутися до професійної компанії з переробки акумуляторів для подальшої обробки.

3. Будь ласка, утилізуйте надто розряджені батареї, які неможливо зарядити.

Якщо у вас виникли сумніви щодо наших продуктів або послуг, надішліть нам електронний лист на адресу support@allpowers.com, і ми надішлемо відповідь із нашою допомогою протягом 1 робочого дня. Будь ласка, також повідомте нам, надавши заяву про те, як сталася помилка, і подробиці проблеми. . Веб-сайт: iallpowers.com